My ESOTIQ Dream czyli spełnij swoje marzenie i zostań modelką!

Chcesz zmienić swoje życie?

Pamiętaj, że aby odnieść sukces trzeba zawsze zrobić ten pierwszy krok. Pamiętaj, że jesteś Panią swojego życia i od Ciebie zależy jakie ono będzie. Dziś masz szansę zmienić wszystko. Marka ESOTIQ daje Ci tę możliwość. Właśnie teraz :)Screen Shot 2014-04-08 at 7.16.43 PMWiem, że o tym marzyłaś! Każda dziewczynka kiedyś chciała być modelką. Teraz nadarza się okazja, której nie możesz zaprzepaścić. Zrób ten pierwszy krok. Ja go zrobiłam. Może nie był to profesjonalny modeling, ale pomogło mi to uwierzyć w siebie, dostrzec swoje mocne strony i utwierdzić się w przekonaniu, że czasem trzeba wykorzystać sytuację, którą los podaje na tacy. Ale od początku…

Kiedyś sama nie wierzyłam w swoje siły. Dziś już wiem, że czasem warto zaryzykować i postawić na swoim, zrobić coś dla siebie. Nie zawsze wyjdzie, ale satysfakcja i wiara w siebie zostaną. Nie warto przejmować się tym, co mówią inni. Satysfakcja z osiągniętego celu, kiedy już go osiągniesz smakuje lepiej niż najlepszy mus czekoladowy :)

Kiedyś sama byłam brzydkim kaczątkiem; nosiłam aparacik ortodontyczny, moje włosy przypominały raczej kupę siana, poza tym AZS (atopowe zapalenie skóry) ciążyło mi niezmiernie. Do tego doszłoby jeszcze kilka innych mankamentów, ale pewnego dnia wszystko zaczęło się zmieniać. Dorosłam, dojrzałam. Mając 18 lat spotkałam kolegę z kółka fotograficznego i tego dnia zrobił mi 36 pamiętnych zdjęć (tyle było ich na kliszy fotograficznej, tak wtedy używaliśmy takich rzeczy :P). Potem jeszcze kilku fotografów amatorów los postawił na mojej drodze i dziękuję im za to, że pomogli mi uwierzyć w siebie! Na końcu posta zamieszczę specjalnie dla Was pamiętne zdjęcia, które w pewnym sensie odmieniły moje życie :) Pozwoliły mi w siebie uwierzyć!

Mam nadzieję, że ten post pomoże zmienić też Wasze! Zatem….

Bądź kobietą ESOTIQ!

ESOTIQ i wiodąca agencja modelek AVANT MODELS pomoże spełnić Twoje marzenie! Poniżej informacje o konkursie: „My ESOTIQ Dream: Zostań Modelką to autorski projekt marki ESOTIQ we współpracy z AVANT MODELS, wiodącą agencją modelek w Polsce, która pod swoimi skrzydłami ma tak znane top-modelki jak Joanna Krupa czy Kasia Struss. Celem konkursu jest spełnienie dziewczęcych marzeń o karierze modelki. Nagrodą główną jest uczestnictwo w kampanii reklamowej marki ESOTIQ na sezon jesień-zima 2014 oraz możliwość podpisania kontraktu z agencją modelek oraz wiele innych atrakcyjnych nagród! Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy!”

My ESOTIQ Dream - posterWWW

Pamiętaj, że nie ma się nad czym zastanawiać. Spróbuj! A być może ta decyzja zaważy na Twoim przyszłym życiu.

Już samo wysłanie zgłoszenia i zweryfikowanie go przez ESOTIQ upoważnia do odebrania nagrody – maski do biustu ESOTIQ FORMULA (szczegóły jej otrzymania dostępne TU).

Obiecane zdjęcia :)

To poniższe zrobił Michał Sikora. Było to moje pierwsze, piękne zdjęcie; bardzo dla mnie ważne!zdjęcie 1 copy 2Michał Słupczewskimichał słupczewskiRadosław Michałowski
Radosław Michałowski... Radosław Michałowski. Radosław Michałowski:)

Spróbujecie zmienić swoje życie?

Do następnego i powodzenia!

One thought on “My ESOTIQ Dream czyli spełnij swoje marzenie i zostań modelką!

  1. Zabrakło mi we wspomnieniowej kolekcji umieszczonej na blogu mojego ulubionego zdjęcia z Tobą – nazwanego „upadły Anioł”.:)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s