babi targ z olx i pełny portfel ;P

Kochani,

O całym wydarzeniu dowiedziałam się z profilu facebook’owego koleżanki. Babi Targ to impreza cykliczna odbywająca się naraz w siedmiu miastach Polski i polega na wymianie ciuchów lub ich sprzedaży. Postanowiłam wziąć udział w wydarzeniu, ponieważ mam w szafie kilka nieużywanych sukienek, strojów kąpielowych (nie noszonych), bluzeczek itp. Znalazł się  nawet jeden płaszczyk zimowy. Zebrałam wczoraj wszystkie ubrania, ponakładałam na wieszaki z pralni (mój mąż używa ich do wieszania swoich niezliczonych t-shirt’ów) i obmyśliłam potencjalne ceny.

Na koniec dnia postanowiłam zrobić jeszcze metki hand made do ubrań – wytłoczyłam na nich nawet kwiatki :P Nic nie poradzę, że mam zamiłowanie do takich rzeczy. Zresztą robienie własnoręcznie własnych wizytówek, karteczek czy właśnie metek sprawia mi ogromną frajdę. Wszyscy dziwią się „skąd bierzesz na to czas” albo „tobie musi się naprawdę nudzić” – wszem i wobec ogłaszam, że nie nudzi mi się wcale, ale uważam że jak ktoś CHCE to MOŻE, natomiast jak komuś się nie chce to i tak tego nie zrobi. Nie o ilość czasu tu chodzi.

Wczoraj wyczytałam iż na imprezę trzeba się zapisać. Wypełniłam formularz i dostałam nr 400 – jak się okazało dokładnie tyle było zaplanowanych stanowisk, zgarnęłam ostatnie wolne – miałam szczęście już na samym początku :)10052014

Impreza trwała 4 godziny i przyznam, że nogi bolą mnie niemiłosiernie, ale mimo to jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona z udziału w niej. Przyjechałam do domu z o połowę mniejszą ilością ciuchów, wypełnionym portfelem o bagatela 250 zł i z dobrym uczynkiem na koncie. Po imprezie można było zostawić część ubrań/torebek/butów na miejscu. Wszystkie pozostawione w ten sposób rzeczy trafić mają do Domu Samotnej Matki.

Czyż to nie wspaniałe przedsięwzięcie? Brawo dla organizatorów czyli OLX.PL!

Podczas imprezy odwiedziły mnie Anetka, Ania i Agnieszka. A poza tym mnóstwo starych znajomych, z którymi nie widziałam się mnóstwo czasu. Kolejny pozytywny aspekt tego, że mi się CHCIAŁO.zdjęcie 1 zdjęcie 2Miłego popołudnia Kochani :*

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s